مهندس محمد عبادی

دکترای شهرسازی

تأمين نيازهاي فضايي و مکاني شهروندان به طور متعادل و متوازن»، «عدالت در منابع و منافع مالي»، «برنامه ي اجرايي همسو با شهر و شهروند» و «ارتقاي سرمايه­ هاي فکري»

دانلود پی دی اف برنامه ها

شعارما

شعار انتخاباتی باید کاملاً در استراتژی کلی وعده‌های شما جای بگیرد. یک شعار فقط به اندازه استراتژی تبلیغاتی‌ای که پشت آن وجود دارد تاثیرگذار است. اگر خلاقانه باشد، اما مربوط به اهداف‌تان نباشد، مسکوت خواهد ماند و اثری بر روی شنونده و راه دهندگان نخواهد گذاشت. واقع‌بینانه انتخاب کنید: اگر شعاری را انتخاب کنید که در آینده نتوانید آن را انجام دهید، به مخاطبان خود دروغ گفته‌اید. این کار اعتماد را از بین می‌برد. برای مثال اگر بگویید «رفاه مالی، پایان گرانی» اما در اصل بدانید که این شعار و وعده تا چند سال دیگر هم محقق نمی‌شود، پس در اصل شعاری غیرواقعی را در نظر گرفته‌اید. دقت کنید که شعار باید بر اساس توان‌مندی‌هایی شما انتخاب شود.

تدبیر، تغییر، امید

شعار انتخاباتی باید کاملاً در استراتژی کلی وعده‌های شما جای بگیرد. یک شعار فقط به اندازه استراتژی تبلیغاتی‌ای که پشت آن وجود دارد تاثیرگذار است. اگر خلاقانه باشد، اما مربوط به اهداف‌تان نباشد، مسکوت خواهد ماند .

ادامه مطلب
در خدمت شهر

چنین شعاری نباید بیشتر از ده کلمه باشد. به این دلیل که در یاد مردم نمی‌مانند. از طرفی اگر از جملات یا شعارهایی که قبلا به کار رفته استفاده کنید هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.بسیاری از شرکت کنندگان در انتخابات قبلا آن را شنیده‌اند

ادامه مطلب
شهری تمام شیشه‌ای

همچنین به دلیل اینکه این شعار را کپی کردید اعتماد آن را هم از دست می‌دهید. مثلا شعار «تا یک سال آینده هیچ تورمی در کشور نخواهیم داشت» بیش از حد طولانی و ساده است.انتخاب هوشمندانه برای پیشرفت شهرمان

ادامه مطلب

بهترین تصمیم را بگیرید

تحقق رویاهایتان را به ما بسپارید

آماده برای تغییر

تداوم سازندگی

صداقت، تعامل، تلاش، جهت شهری آباد

همه با هم برای متحد برای بازکردن گره‌های اقتصادی!

اغلب منتخبین بعدها نیز با همان شعاری که در ابتدا بر روی آن تاکید داشتند به خاطر مردم ماندند. شاید سال‌ها از انتخاب آن‌ها بگذرد اما مردم هیچ‌وقت این جملات کوتاه و یا کلماتی که نامزدها بر آن تاکید داشتند و وعده داده بودند را فراموش نخواهند کرد.

برنامه های فرهنگی

 • توجه به تربیت دانشجوی خودباور
 • توسعه گردشگری و توریسم
 • توسعه کتابخانه ها
 • توسعه آمفی تئاتر ها و سینماها

برنامه های اجتماعی

 • حمایت از زنان
 • ایجاد فضای سبز به طور متعادل
 • عدالت در منابع و منافع مالي
 • برنامه ي اجرايي همسو با شهر و شهروند

برنامه های اقتصادی

 • تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها
 • پایان دوران سخت و جنگ اقتصادی
 • کنترل قیمت ارز و کنترل تورم
 • حمایت از تولید داخلی

پرسش و پاسخ
سوالات احتمالی شما و پاسخ به آنها

بله قطعا هست شما می توانید با حضور در میتینگ های انتخاباتی جناب دکتر و در جلسات خصوصی و عمومی ایشان که برنامه آن از قبل اعلام میشه رو سایت شرکت کنید !

از طریق وب سایت رسمی و صفحات مجازی رسمی و ستاد های موجود در سطح شهر

بله قطعه شما می توانید پس از مطالعه کامل برنامه های ایشان و حضور در جلسات هر سوال احتمالی را پرسیده و جواب خود را بگیرید

پاسخگوی پرسشهای شما خواهیم بود

در مرکز پشتیبانی سایت، می‌توانید هر پرسشی دارید مطرح نمائید و به‌صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

کافیست همین الان به تیم پشتیبانی ما درخواست پشتیبانی ارسال کنید. در کمتر از چند ساعت به سوال شما پاسخ خواهیم داد.

هر پرسشی دارید با ما مطرح نمائید
لینک های سایت

تماس با ما

با استفاده از فرم زیر می توانید با ما در ارتباط باشید